Kontakt oss

Oversikt over skolens ledelse og øvrige ansatte.

 Skolens ledelse:

 Bilde av rektor Line Marie Poppe   

Rektor: Line Marie Poppe 
Telefon: 988 43 831 / 37 19 66 50
Send e-post: line.marie.poppe@tvedestrandamli.vgs.no

Bilde av assisterende rektor Turid Tveit

Assisterende rektor: Turid Tveit
Telefon: 37 18 50 50
Send e-post: turid.tveit@tvedestrandamli.vgs.no

Bilde av avdelingsleder Christian Bjørke

Avdelingsleder studiespesialisering og påbygg: Christian Bjørke
Tlf: 37 19 66 50
Send e-post: christian.bjorke@tvedestrandamli.vgs.no

 Bilde av Gøran Isaksen

Avdelingsleder idrett og helse: Gøran Isaksen
Tlf: 91 86 88 35 / 37 19 66 50
Send e-post: Goran.Isaksen@tvedestrandamli.vgs.no

Bilde av Cecilie Ausland

Studieleder:Cecilie Ausland
Telefon: 414 44 390 / 37 19 66 50
Send e-post: cecilie.ausland@tvedestrandamli.vgs.no

Bilde av Kjell Rune Haugland 

Avdelingsleder naturbruk og bygg-anlegg: Kjell Rune Haugland
Telefon: 37 19 66 50
Send e-post: kjell.rune.haugland@tvedestrandamli.vgs.no

Bilde av Anne Margrethe Aanestad

Administrasjonsleder: Anne Margrethe Aanestad 
Telefon: 37 19 66 69
Send e-post: anne.margrethe.aanestad@tvedestrandamli.vgs.no

 

Avdelingsleder Hverdagslivstrening (STH): Linda Thorstein
Telefon: / 37 19 66 59
Send e-post:

Øvrige ansatte:

Outlook Web Access: