Opplæringskontorene

Vi har mange opplæringskontor som holder til i 4. etg. på Sam Eyde vgs. Her får du kontaktinformasjon til disse.

Opplæringskontoret for offentlig sektor i Agder (OKOS)
Ellen Varberg – daglig leder
Tlf: 38 61 80 84 / 916 30 616        
E-post: ellen.varberg@austagderfk.no

Torhild Tveite – rådgiver
Tlf: 38 61 80 85 / 907 76 855 
E-post: torhild.tveite@austagderfk.no

Inger Husum Hølleland – rådgiver
Tlf: 38 61 80 86 / 918 16 020
E-post: inger.husum.holleland@austagderfk.no

Lærling – tlf: 38 61 80 87

Hjemmeside: www.okos-agder.no

 

Elektrofagenes opplæringskontor i Aust-Agder (ELFO)
Richard Laukus – daglig leder
Tlf: 38 61 80 89 /970 23 701
E-post: richard@elfo.as

Terje Fredriksen - konsulent
Tlf: 38 61 80 88 / 940 37 070  
E-post: terje@elfo.as

Hjemmeside: www.elfo.as

 

Opplæringskontoret for byggfagene i Aust-Agder (OKAB)
Kjell I. Jensen – daglig leder
Tlf: 38 61 80 90 / 99 26 20 65
E-post: kjell.jensen@okab-arendal.no

Glenn Kruse – konsulent
Tlf: 38 61 80 91
E-post: glenn@okab-arendal.no

Leif Gunleifsen – konsulent
Tlf: 38 61 80 92
E-post: leif@okab-arendal.no

Hjemmeside: www.okab-arendal.no

 

Opplæringskontoret for frisørfag i Agder (OFA)
Wenche Jarno – konsulent/rådgiver
Tlf: 406 18 218
E-post: wenche@frisor-agder.no

 

Opplæringskontoret for bilfag i Aust-Agder (OK BIL)
Dag Rekdal – daglig leder
Tlf: 38 61 80 95 / 913 11 725  
E-post: dag@ok-bilfag.no

Kåre-Jonny Thygesen - konsulent
Tlf: 38 61 80 94 / 913 13 397
E-post: kjt@ok-bilfag.no

Hjemmeside: www.ok-bilfag.no

 

Opplæringskontoret for Resepsjon-, Restaurant- og Matfag i Agder (ORMF)
Fag: kokk, servitør, institusjonskokkfag, resepsjon, baker og konditor

Jørn Brødholt – daglig leder
Tlf: 38 61 80 96 / 901 91 498
E-post: jorn@ok-agder.no

 

 

Klikk her for å få oversikt over alle opplæringskontorene i Aust-Agder og deres medlemsbedrifter