Ledelsen

Rektor Kjell Wedø

Rektor er skolens administrative og pedagogiske leder og ansvarlig for skolens daglige drift. 

Dir.telefon: 37 00 02 02 / 37 00 02 77 
E-postadresse: kjell.wedo@arendal.vgs.no

 

Ass. rektor Rikard Hansen

Assisterende rektor er skolens nestleder. Han overtar rektors funksjon i hans fravær.

Dir. telefon: 37 00 02 06 / 37 00 02 77
E-postadresse: rikard.hansen@arendal.vgs.no 

 

Avdelingsleder for eksamen og administrasjon
Marit K. Hoflandsdal

Ansvar for økonomi, merkantile funksjoner og bygninger.

Hovedansvar for vedlikehold og utvikling av skolens administrative rutiner og systemer, herunder elevadministrasjon og eksamen.

Dir.telefon: 37 00 02 05 
E-postadresse: mailto:maritka@arendal.vgs.no

 
 

Avdelingsleder for realfag Matias Langaard Madsen

Faglig og pedagogisk ledelse av sin avdeling. Personalledelse og økonomiansvar for avdelingen.

Dir.telefon: 37 00 02 08 / 37 00 02 73 
E-postadresse: Matias.Langgaard.Madsen@arendal.vgs.no

 
 

Avdelingsleder for norsk og samfunnsfag 
Sissel Veggeland

Faglig og pedagogisk ledelse av sin avdeling. Personalledelse og økonomiansvar for avdelingen. Ansvar for prosjekter og ekskursjoner.

Dir.telefon: 37 00 02 09 / 37 00 02 74 
E-postadresse: Sissel.Veggeland@arendal.vgs.no>

 

Avdelingsleder for økonomiske-, idretts- og yrkesfag Knut Arne Aslaksen

Faglig og pedagogisk ledelse av sin avdeling. Personalledelse og økonomiansvar for avdelingen.

Direkte telefon: 37 00 02 72
Epostadresse: knut.arne.aslaksen@arendal.vgs.no

 

Avdelingsleder for fremmedspråk og estetiske fag Erna Synnøve Kjennsjord

Faglig og pedagogisk ledelse av sin avdeling. Personalledelse og økonomiansvar for avdelingen. Ansvar for Internasjonaliserniing

Dir.telefon: 37 00 02 10/ 37 00 02 74 
E-postadresse: Erna.Synnove.Kjensjord@arendal.vgs.no>

 

Avdelingsleder for IB, International Baccalaureate Diploma Programme og voksenopplæringen Haldor Berge

Faglig og pedagogisk ledelse av sin avdeling. Økonomiansvarlig for avdelingen.

Dir.telefon: 37 00 02 34                                                                                                        E-postadresse: Haldor.Berge@arendal.vgs.no