Kontakt oss

Kompetanse Aust-Agder holder til i Grimstad

Kartskisse; Google

Kompetanse Aust-Agder


E-post: postmottak@austagderfk.no

Telefon: 37 01 73 00

Besøksadresse: Grooseveien 36b, Grimstad

Post og fakturaadresse: Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal

Åpningstider: 09.00 til 15.00

 

Virksomhetsleder

 

Øistein Evensen

Besøksadresse: Grooseveien 36 b , Grimstad

Mobil:  90 59 30 40 

E-post: oistein.evensen@austagderfk.no  

 

Assisterende virksomhetsleder / ansvarlig for ungdomsprosjekter

Jim Atle Bjørgan

Besøksadresse: Kompetanse Aust-Agder, Grimstad

Mobil:  93 48 14 88 

E-post: Jim.Atle.Bjorgan@austagderfk.no

 

Rådgivere

Anne Kjørholt, Karriereveiledning

Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad

Mobil:  91 15 91 94 

E-post: Anne.Kjorholt@austagderfk.no

 

 

Håvard Røiseland, Karriereveiledning

Besøksadresse: Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad

Mobil:  93 29 87 32 

E-post: Havard.Roiseland@austagderfk.no

 

 

Sissel Jørstad, Karriereveiledning

Besøksadresse: Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad 

Mobil:  97 57 57 17   

E-post: sissel.jorstad@austagderfk.no  

 

Vigdis Guttormsen, Karriereveiledning

Besøksadresse: Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad

Mobil:  91 53 72 72  

E-post: vigdis.guttormsen@austagderfk.no

 

Trine Nilsen, Videregående opplæring for voksne / Karriereveiledning

Besøksadresse:  Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad

Mobil:  90 67 21 10   

E-post: Trine.Nilsen@austagderfk.no

 

Marit Haugen, ungdomskurset "klart du kan!"

Besøksadresse: Grooseveien 36 b, 4876 Grimstad

Mobil: 99 58 68 40

E-post: marit.haugen@austagderfk.no

 

Aud Hilmarsdatter Strandene, Oppfølgingstjenesten Arendal og Froland

Besøksadresse: Sam Eyde videregående skole, Arendal

Mobil:  97 50 26 26 

E-post: Aud.Hilmarsdatter.Strandene@austagderfk.no

 

Tom Blakstad, Oppfølgingstjenesten Arendal og Froland

Besøksadresse: Sam Eyde videregående skole, Arendal

Mobil: 90 36 57 57   

E-post: Tom.Blakstad@austagderfk.no

 

Markus Johannes Palmgren, Oppfølgingstjenesten Grimstad, Lillesand og Birkenes

Besøksadresse: Kompetanse Aust-Agder, Grimstad

Mobil: 46 83 52 40   

E-post: Markus.Johannes.Palmgren@austagderfk.no

 

Kristin Aakre, Oppfølgingstjenesten Tvedestrand, Risør, Åmli, Gjerstad og Vegårshei

Besøksadresse: Tvedestrand og Åmli videregående skole avd. Holt, Tvedestrand

Mobil: 90 89 93 78   

E-post: Kristin.Aakre@austagderfk.no

 

Ewald Assmann, Oppfølgingstjenesten Bykle, Valle, Bygland, Iveland, Evje og Hornes

Besøksadresse: Setesdal videregående skole, avd Valle, Valle

Mobil: 98 48 79 37  Tlf. 94 50 69 52 

E-post: Ewald.Assmann@austagderfk.no